Min første orgasme i hypnose

WOW!!!

Jeg har fortsatt ikke landet. Serien av orgasmer sitter fortsatt i kroppen når jeg skriver dette. Jeg er overrasket, men glad. Tenk at jeg fikk en orgasme uten berøring. Bare fordi jeg hørte på en lydfil. Og jeg som ikke pleier å få orgasme lett. Utrolig! Jeg må bare dele det med dere i håp om å inspirere flere til å prøve.

Fortsett å lese «Min første orgasme i hypnose»

Hvordan jeg (mann) får multiple orgasmer

Jeg er mann og kan få flere orgasmer i serie uten å sprute. Og det er overraskende enkelt.

I starten var jeg skeptisk. Min frue (fioljenta) hadde lest at det skulle være mulig for en mann å få orgasme på orgasme uten å sprute. Hun mente vi skulle teste det ut. Og når hun først har bestemt seg, ja, så blir det sånn.

Fortsett å lese «Hvordan jeg (mann) får multiple orgasmer»

Hvordan jeg gir mannen min multiple orgasmer

Først trodde vi ikke at det var mulig for en mann å skille orgasmen fra spruten. Nå vet vi at det ikke bare er mulig, men både enkelt og ekstremt godt.

Vi har øvd mye for å få det til. I starten var det vanskelig, men nå er det så enkelt for meg at jeg nesten tror jeg kan gjøre det i søvne.

Fortsett å lese «Hvordan jeg gir mannen min multiple orgasmer»

Nytt dusjhode

Vi må ha nytt dusjhode…

ok?

Den på hotellet er … ehm … bedre

Da må vi ha nytt dusjohode, ja!

• • • • •

Jeg var totalt uforberedt. Vanligvis har jeg litt vanskelig for å komme. Men dusjhodet på hotellet ga akkurat riktig trykk. Og varme. Og fylde.

Det var bare litt irriterende at jeg først oppdaget nøyaktig hvor god den dusjen var siste dagen på kurset.

• • • • •

• • • • 💜 • • • •

«Hun kysser hans høyre albue» og andre utfordringer

- Klar?

Jeg var spent. Vi satt klare til å teste kyssestafetten. Rett overfor hverandre. Uten klær, men med bind for øynene.

- Ja.

Jeg kunne høre han smilte.

Fortsett å lese ««Hun kysser hans høyre albue» og andre utfordringer»